Informacje o firmie

Zajmujemy się sprzedażą wysokowyspecjalizowanego sprzętu medycznego i dermatologicznego służącego do przeprowadzania licznych zabiegów w tym z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii.

W ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego AESTEMED ofiarowuje od wiosny 2011 pełną gammę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej możliwych z wykorzystaniem platformy JOULE. W trakcie zabiegów ofiarowujemy również, po uprzednim uzgodnieniu, zainteresowanym specjalistom szkolenia.

Nasza firma (oryginalnie pod nazwa Qmed a od 2008 roku już jako Aestemed) początkowo zajmowała się sprowadzaniem na życzenie używanego sprzętu medyczno-kosmetycznego, który przed wprowadzeniem na młody polski rynek usług estetycznych był starannie przeglądany i serwisowany. Silną stroną naszej firmy była roczna gwarancja na używany sprzęt.

Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Sciton na Polskę. Sciton jest istniejącą od ponad dekady amerykańską firmą, która wyłoniła się ze struktur potentata laserowego Coherent Inc. Została utworzona i jest prowadzona przez legendarnego w świecie laserowym Jim'a Hobart'a współtwórcę Coherent Inc.

 
 
       
  AesteMed:
Strona główna   -   O nas   -   Sciton Joule   -   Sciton BBLs   -   Nowości   -   Serwis   -   Zabiegi i szkolenia   -   Pacjenci   -   Wyniki kliniczne   -   Kontakt
projektowanie stron Kraków
iPolska.com.pl